Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pizza, chybky a sranda - 16. března 2013

14. bře 2013 21:40 #105409
Odpověď od Cony
Moderátor
To je právě věc, která je na mne už moc sofistikovaná - moc by mi to "kecalo" do toho co dělám ;)

14. bře 2013 22:05 #105412
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Ja radeji budu pouzivat sofistikovanejsi veci, ktere mi reknou ''vole tady mas chybu'' nez to pak hledat v hromade souboru proc mi to nefunguje. Ale jo kazdemu se pracuje dobre s necim jinym. :)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

15. bře 2013 13:53 #105461
Odpověď od H13
Admin
Používám Notepad++ a PsPad, rád bych použil něco sofistikovanějšího, jen kdyby mě to tak moc nezdržovalo :-(

Např. Notepad++, při používání MVC je potřeba každou chvíli otevřít značný množství souborů - takže se stává, že i samotný program je potřeba vícekrát zavřít x spustit (když už je např. otevřeno 20 souborů a je potřeba udělat pořádek a začít od "znovu") Pomocí pluginů se dá dobře vyladit a stále je rychlý (start, zavření). Umí php code folding is s nápovědou. Jediný, co jsem nenašel, je code folding s nápovědou pro Joomla! framework - pokud by někdo znal link na již vytvořená pravidla pro code folding pro Joomlu! nebo link či nápovědu jak ho vytvořit (podobně jako je vytvořenej php code folding) byl bych za něj rád.

Děkuji

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum