Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

J! 3.0.2 - problém s registrací

30. pro 2012 15:06 #101415
Ahoj,
prosím o radu, pokud máte někdo nějakou zkušenost. V J! 3.0.2 mi nefunguje registrace pro nové uživatele. Po kliknutí na odkaz "Vytvořit účet " v přihlašovacím modulu pouze zbělá obrazovka a nic se nestane. Jde o čistou novou instalaci J! 3.0.2, doinstalováno pouze K2 a češtiny.. Díky za každou radu..

30. pro 2012 17:10 - 30. pro 2012 17:12 #101420
Odpověď od Bong
Moderátor
Proč používáte pro vytvoření webu v podstatě betaverzi Joomly? Stránky máte kde? Hosting nebo local? Hosting je který? Jaké má parametry? Jak soubory na web kopírujete? zkoušel jste zde na fóru pohledat výraz bílá stránka?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. pro 2012 23:01 #101434
Odpověď od Robin
Uživatel
Jedná se o testovací web, umístěný na hostingu. Soubory kopíruji přes ftp. Na fóru jsem nic nenašel, proto jsem se ptal zde. Zjistil jsem na jiných fórech, že má tento problém více lidí, zatím bez řešení. Zkusil jsem použít jinou šablonu a registrace funguje bez problému. V mém případě tedy vyřešeno. Děkuji.

30. pro 2012 23:32 - 30. pro 2012 23:34 #101436
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud jste opravdu hledal zde na fóru, řešení jste našel: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...name=1&childforums=1 a příčinou bílých stránek jsou nejčastěji špatně nakopírované soubory přes FTP.

To, že po změně šablony vše funguje s tím může souviset. Těch problémů může být v budoucnu více. Původně použitá šablona byla originál instalační?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. led 2013 15:29 #101611
Odpověď od Robin
Uživatel
Pro hledání ve fóru jsem použil vyhledávací pole v pravém horním rohu a výsledek byl 0. Nevěděl jsem, že fórum má svůj vlastní vyhledávací nástroj.. Moje chyba.. Šablony byly obě od Gavicka. Děkuji Vám za poskytnuté rady a informace.

09. úno 2013 22:02 #103815
Odpověď od Stanley100
Začátečník
Zdravím, mám rovnaký problém s registráciou. Verzia joomly 3.0.2 načisto inštalovaná, kopírované súbory cez commander, šablóna kupovaná zo zahraničného webu, všetko na nej ide okrem spomínanej registrácie nových užívatelov. Keď kliknem na vytoriť účet otvorí sa len prázdna biela obrazovka: Je možné sa prihlásiť svojim super user účtom, tam ale keď si chcemdole v nastavení zmeniť profil priamo cez web, rovnako sa otvorí len prázdna obrazovka. Keď ale napríklad chcem vyžiadať nové heslo alebo keď chcem obnoviť username, to ide v poriadku. Skúšal som googlovať, ale žiadna zo zmien ktoré som zrealizoal neboli úspešné. Nefungovalo to už ani na začiatku pred inštaláciou zopár komponentov, neviete mi tedap oradiť, kde môže byť chyba? Ďakujem

Powered by Fórum