Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Artisteer

27. pro 2020 20:02 #143455
Odpověď od Bong
Moderátor
I to záhlaví může být modul, nebo je potřeba zkopírovat i nějaký obrázek na, který se ze šablony odkazuje.
Ale to vám neporadíme protože to není kde vidět (musíte dát odkaz na web).

OT: Vykašlete se na vytváření nějaké šablony. Takhle jednoduchých provedení šablony najdete na webu hromady (i těch vytvořených v Artisteeru). Prostě si najděte co vám vyhovuje a použijte. Ušetříte čas a nervy.
Nebo vyzkoušejte online editor šablon na linelab.org ( viz. článek ). Výsledek bude určitě mnohem lepší :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. úno 2021 18:26 - 04. úno 2021 18:38 #143677
Odpověď od svorc
Uživatel
Tak už jsem bezradný. Nevím co dělám špatně. zkopíroval jsem nějakou šablonu z linelab provedl export a je to stále stejné nezobrazí se horizontální menu.Mělo by se zobrazit to co je v příloze ovšem nezobrazí se téměř nic. viz mscnet.cz
Přílohy:

05. úno 2021 01:20 #143680
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu nerozumím co potřebujete.

Horizontální menu se vám normálně zobrazuje. Šablona je stejná, jako máte editoru, ale samozřejmě s jiným obsahem.

Pokud chcete jiný obrázek záhlaví, tak je třeba jej změnit buď v nastavení šablony (stejně jako titulek stránky v záhlaví), nebo přímo obrázek templates/mscnet_1/images/header.jpg

Šablona Linelab není vidět, ale jak je uvedeno výše, každá šablona má jiné názvy pozic modulů, takže je nutné vše nastavit podle toho, jakou šablonu používáte. Prostě jen nainstalovat nestačí (a to platí i pro váš Artisteer).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. úno 2021 06:44 #143682
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Ze Screenshotu mám pocit, že žádné extra nároky mít nebudete. Nebylo by lepší si stáhnout nějakou pořádnou moderní responzivní free šablonu včetně Joomla instalace, kde je vše už vyřešené? Např. Joomshaper Helix, Joomlart Campaign, Stark, Simpli, apod.?

05. úno 2021 17:56 - 05. úno 2021 17:57 #143684
Odpověď od svorc
Uživatel
už se do toho trochu začínám dostávat. Jen mi nevyhovují některé plug-in moduly například contact. Dájí se jěště někde pořídit nějaké pluginy zdarma?

05. úno 2021 21:10 #143688
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli nehodláte provozovat nějaký rozsáhlý seznam - adresář kontaktů, tak komponentu Kontakty nepotřebujete.

Není nic jednoduššího než si prostě kontakt vytvořit jako běžný článek a zobrazit podle potřeby. Jako stránku, jako modul v pozici šablony, modul vložený do obsahu,...

Všechna další rozšíření pro Joomla najdete na Joomla Extension Directory.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum