Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sloučeno Hledám profíka co umí udělat responzivní šablonu

21. říj 2014 07:24 - 21. říj 2014 07:25 #118565
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

to že šablona má podporu pro VirtueMart neznamená, že jí nelze použít i pro web bez tohoto e-commere řešení. Pokud chcete a jste samouk co se rád učí lze použít například nějaký template framework (Warp. Gantry apod) a vytvořit si vlastní šablonu.

U YOOtheme Warp Framework máte taky customizer a lze si šablonu poměrně dobře upravit podle vlastních potřeb. Stačí zadat yootheme.com/themes/downloads a tam si najít Master 2 a stáhnout si potřebnou verzi a to buď jen šablonu nebo celý demo balíček.

Případně pokud by jste si nevěděl rady a potřebujete vytvořit šablonu tak se ozvěte do PM a domluvíme se.
Poděkovali: Ernst

21. říj 2014 11:09 #118573
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Samouk jsem a rád vyzkouším.

Jen jsem se ptal, zda na linelab mohu rovnou nadefinovat postranní menu nebo zda si je musím vytvořit později pomocí modulů a zda si i pozice pro tato menu (levé, pravé) musím také nadefinovat sám později

21. říj 2014 13:21 - 21. říj 2014 13:24 #118577
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj moduly si vytvoříš sám po instalaci šablony podle schématu zde: www.linelabox.com/tutorials
Například: chci modul v levém sloupci což je pozice s názvem position-7. V module managerovi vyberu menu modul, vyberu position-7 > vyberu jaké menu v modulu zobrazím a na jaké stránce. Pro barevné kombinace přidám v module options třídu modulu což je class Suffix: line1 line1t line1br s mezerou na začátku a uložím.

line1 je barva pozadí modulu
line1br barva rámečku modulu
line1t je barva textu modulu

k dispozici je suffix line1, line2 a line3 + default. Můžeš si tedy moduly v editoru na linelabox.com libovloně barvit tak, jak potřebuješ a pak jen přidáš do nově vytvořeného modulu na webu vybraný class suffix. Důležité informace najdeš přímo v adresáři šablony v souboru info.txt
Poděkovali: Ernst

21. říj 2014 14:57 #118581
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Díky, jak my zbyde trochu času navíc tak vyzkouším.
Na jednu registraci si mohu vytvořit více šablon, ale stáhnout si jen jednu?

08. říj 2016 21:41 #128695
Odpověď od Jitka
Začátečník
Moc krásná věc. Chci si taky zkusit něco na tom udělat a vůbec mi tam nejde ani zaregistrovat. Nebere mi ani uživatelské jméno, ani adresu :(

The username you entered is not available. Please pick another username.
The email address you entered is already in use or invalid. Please enter another email address.

08. říj 2016 22:08 #128696
Odpověď od Cony
Moderátor

23Jitka napsal: The username you entered is not available. Please pick another username.
The email address you entered is already in use or invalid. Please enter another email address.

Tak to už asi budete registrovaná B) Zkuste funkci "Zapomenuté heslo".

Powered by Fórum