Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Presmerovanie v htaccess

29. led 2023 09:55 #147755
Presmerovanie v htaccess od Maros
Začátečník
Zdravím, vedeli by ste mi poradiť ako správne presmerovať v htaccess (poprípade v dajakom doplnku / joomle) kategóriu
Code:
https://www.filmovenovinky.sk/trailery na https://www.filmovenovinky.sk/trailery/   (s lomítkom)

 

29. led 2023 13:10 #147756
Odpověď od Cufe
Admin
Je přeci jedno, zda máte v URL adrese na konci lomítko nebo ne. Jedná se stále o stejnou URL adresu. Vnímám to tedy správně jako pokus o linkbuilding zde?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

29. led 2023 15:39 #147757
Odpověď od Maros
Začátečník
V rámci SEO to nie je to isté, veľa webov to ma takto ošetrené ako ja chcem... Roboti to môžu brať ako duplicitnú stránku
O žiadny linkbuilding sa tu nesnažím, kľudne môžem zmazať názov webu a dať tam xxxx

29. led 2023 16:19 #147758
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel

Je přeci jedno, zda máte v URL adrese na konci lomítko nebo ne. Jedná se stále o stejnou URL adresu. Vnímám to tedy správně jako pokus o linkbuilding zde?
 
Trailing slash se tomu říká
 

29. led 2023 16:32 #147759
Odpověď od xunil
Zkušený uživatel
Třeba tady wp-mix.com/force-trailing-slash-htaccess/
nebo
stackoverflow.com/questions/21417263/hta...iling-slash-from-url
Člověk by měl ale trochu vědět co dělá.
Zbytek pomůže google. Klíčové slova Trailing slash a htaccess.


 

29. led 2023 17:31 #147760
Odpověď od Maros
Začátečník
Včera som to už googlil (Trailing slash a htaccess) avšak nič nepomohlo. Všetky kódy sú len na URL ako celok.
Ja potrebujem iba na kategórie dať presmerovanie s Trailing slash . Keďže tie mám tak zaindexované v googli.
Články mám zas zaindexované bez Trailing slash (tam to mám ošetrené canonical tagom a pravdepodobne to tak asi spravím aj s kategóriami ak sa nenájde riešenie)
 

Powered by Fórum