Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pagebuildery pro Joomla!

23. říj 2017 18:35 #132723
Odpověď od vrtaak
Začátečník
Díky Bartovi za zajímavé téma a přehled pagebuilderů!
Jelikož nejsem programátor, jsem na PB a podobných nástrojích závislý.
Z toho co jsem vyzkoušel mi nejvíc vyhovuje SP Pagebuilder od Joomshaperu, i když jsem u něj ze začátku dost nadával (občas ještě dneska...), ale poskytuje mi skoro všechno co k tvorbě webu potřebuju. Třeba tento web je postavený na šabloně z SP Pagebuilderu / Helix3 - www.pribehyknih.cz/
Nicméně nejvíc mi vyhovoval Artisteer, což tedy vlastně není úplně PB, spíš template builder, ale možnosti které mi poskytoval jsem zatím nikde jinde nenašel. Bohužel je delší dobu mrtvý a bůhví jestli se ještě někdy oživí (i když něco se kolem něj aktuálně snad děje)

23. říj 2017 19:42 #132724
Odpověď od Linelabcz
Admin
Připravujeme nový online Joomla template builder www.joomlaportal.cz/forum/72-sablony-pro...te-builder-linelabox Pokud vše půjde dobře, za 14 dní už bude možnost testovat.
Poděkovali: Bong, vrtaak

23. říj 2017 20:59 #132726
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak na ten se těším. Z dnešních šablon už chytám deprese...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. říj 2017 06:20 #132743
Odpověď od Bart
Moderátor

Bong napsal: Tak na ten se těším. Z dnešních šablon už chytám deprese...

Souhlasím. Co se týče šablon, je to bída.

24. říj 2017 11:17 #132747
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu OT:
někde tu mám češtinu pro T3v3 Framework a některé šablony od JoomlaArt. Podle všeho by neměl být problém přidat šablon více.
Otázka zní: zajímalo by to někoho z vás? A pokud ano, bylo by třeba mi vždy zaslat INI soubory od konkrétní šablony a mohl bych je přidávat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. lis 2017 00:31 #132838
Odpověď od Cony
Moderátor
Ještě jsem narazil na NextGenEditor , nezkoumal jsem úplně co to je, ale dle dema to vypadá na nějakou formu page builderu, tak doplňuji výčet.

Powered by Fórum