Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Slovo do pranice

26. čvc 2011 15:35 #77797
Odpověď od darek mousa
Návštěvník
cha. jako bych to tušil, píšu uživatel, což může být klidně i virtuální existence)
nicméně myslím, že vyjmenovávání zasloužilých soudruhů nebylo tématem tohoto vlákna.
problémy ale byly vyjmenovány a nabízené řešení: tak kluci jenom neseďte a pište není příliš systémové. i kdyby se tak náhodou stalo, bude tu možná víc příspěvků, ale když to bude neřízené, zůstane vlstně chaos.
dokd se nenajde někdo, kdo bude všechno jaksi řídit, je to nevyhnutelný.

za sebe, jako za uživatele joomly a pradávno ještě i mamba, můžu poradit leda tak který doplněk se mi osvědčil a který ne a to vždycky jenom s pozice poučeného uživatele. třaba tuším jak asi ty věci fungují, ale neumím posoudit jak je napsaný kód, jestli je všechno odladěné a jestli třeba -- při normálním fungování -- nezatěžuje systém.

26. čvc 2011 15:43 #77798
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
jeste jina odbocka na to same tema, "po tisicere":
darek mousa napsal:

ok, joomla komunita v čechách není....

Joomla komunita je, jen se asi projevuje jinak, nez jine komunity:
Udelejte si statistiku beznych dotazu na portalu
me treba vychazi priblizny zaver:
- ti co umeji pouzit aspon translator, si odpoved na vetsinu "beznych" "problemu" najdou i na cizojazycnem foru (velmi maly zlomek teto skupiny zde na foru odpovida, snazi se tvorit, podporovat komunitu, nebo si hrajou na vlastnim pisecku...)
- pak tu jsou ti, kteri z jakehokoliv duvodu nenasli nebo nehledali odpoved jnde....

... ti "prumerni" se neprojevuji...


a proto: kdo jde vecer na pivo? :) Praha 10

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

26. čvc 2011 16:04 #77802
Odpověď od Pavel Šebesta
Začátečník
Zaplať Pánbůh za JOMLAPORTÁL!!!
Zaplať Pánbůh za každého kdo odepíše ve fóru, pracuje na překladu či píše články!
Zaplať Pánbůh, že je Joomla!:-)

Mě nevadí, že někomu připadá vzhled webu nějak zastaralý. Web dělá živý obsah a ten tu je. Pro někoho to je málo, ale jak píšou administrátoři, zapojme se i ostaní.

Já jsem původní příspěvek pochopil, že se zpomalil chod portálu. Měl jsem tak dva měsíce zprátky technické problémy s přihlašováním a rychlostí webu, ale to už je pryč.

Takže ještě jednou Zaplať Pánhůh!
Nevěřící Pavel

Harley-Davidson Club Praha Nejstarší společenství vlastníků motocyklů Harley Davidson na světě
Motocykly Harley-Davidson - informace, návody, postupy, novinky

26. čvc 2011 20:13 #77810
Odpověď od Bart
Moderátor
darek mousa napsal:

cha. jako bych to tušil, píšu uživatel, což může být klidně i virtuální existence)
nicméně myslím, že vyjmenovávání zasloužilých soudruhů nebylo tématem tohoto vlákna.
problémy ale byly vyjmenovány a nabízené řešení: tak kluci jenom neseďte a pište není příliš systémové. i kdyby se tak náhodou stalo, bude tu možná víc příspěvků, ale když to bude neřízené, zůstane vlstně chaos.
dokd se nenajde někdo, kdo bude všechno jaksi řídit, je to nevyhnutelný.

za sebe, jako za uživatele joomly a pradávno ještě i mamba, můžu poradit leda tak který doplněk se mi osvědčil a který ne a to vždycky jenom s pozice poučeného uživatele. třaba tuším jak asi ty věci fungují, ale neumím posoudit jak je napsaný kód, jestli je všechno odladěné a jestli třeba -- při normálním fungování -- nezatěžuje systém.


Problém je v tom, že se hodně lidí snaží využít práci druhých ve svůj prospěch a označit ji pomalu za svou. Potom se nedivím, že je zde potom taková nechuť ze strany špiček tohoto portálu (můj názor). Vše co se zde nachází, bych vydával pod nějakou specifickou licencí (toť můj názor).

26. čvc 2011 21:19 #77815
Odpověď od darek mousa
Návštěvník
Bart napsal:

Problém je v tom, že se hodně lidí snaží využít práci druhých ve svůj prospěch a označit ji pomalu za svou. Potom se nedivím, že je zde potom taková nechuť ze strany špiček tohoto portálu (můj názor). Vše co se zde nachází, bych vydával pod nějakou specifickou licencí (toť můj názor).


njn. celej ten systém je otevřenej, nedá se nic dělat.

27. čvc 2011 17:47 - 27. čvc 2011 17:49 #77854
Odpověď od Vlk Šedý
Uživatel
Děkuji všem za diskuzi, ale vzhledem k tomu, že mi Admin smazal můj upřímně míněný příspěvek (asi kvůli nadmíře vtipu), se dále nebudu vyjadřovat.
Je mi to líto, a omlouvám se, pokud jsem někoho urazil :(

Zase někdy možná na viděnou.

Powered by Fórum