Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

25. říj 2018 21:52 #137298
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
trochu mi chybí možnost zobrazit si diskuze, do kterých jsem přispíval, myslím, že se to jmenovalo "moje příspěvky".

Také není dobré, že se příspěvky za několik dní ztratily, nemáte zálohu?

25. říj 2018 22:01 #137299
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj, zálohu máme, ale fórum se celé přestavělo. Proto už jsme dnes znovu nemigrovali, bylo by to složité. Jde o 4 témata kde chybí několik odpovědí. Omlouvám se :-( . Možnost zobrazit si diskuze, do kterých uživatel přispíval je dobrý nápad. Zapracujeme na tom.
Poděkovali: HonzaG

25. říj 2018 22:10 #137300
Odpověď od Cony
Moderátor
Ve fóru jsou jednotlivé příspěvky strašně daleko od sebe. Já mám navíc ještě tlačítko Moderovat, to je další řádek navíc. Co něco jako:
Code:
#kunena.layout .kmessagepadding { padding-bottom: 0; } #kunena.layout .kmessagepadding br { display: none; }

25. říj 2018 22:16 - 25. říj 2018 22:17 #137301
Odpověď od Bong
Moderátor
Ve fóru:

- předtím bylo obráceně zobrazení Přihlašovacího jména a Jména, takže teď se může stát u některých uživatelů, že je "nepoznáme"
- profil uživatele není použit ten z Kunena, pak tam chybí podrobnosti o aktivitách ve fóru, avatar a pod.
- modul Nejnovější příspěvky není nahoře na všech stránkách fóra (Nové téma, Nejnovější příspěvky,...)
- chybí mi odkaz hlavně na vyhledávání v Kunena fóru (bývalo boční menu v ve fóru)

Ale jinak tedy velká změna k lepším :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Bart

25. říj 2018 22:22 #137302
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ty moje příspěvky byly na adrese joomlaportal.cz/forum/mylatest

25. říj 2018 22:40 - 25. říj 2018 22:41 #137303
Odpověď od Linelabcz
Admin

Bong napsal: Ve fóru:
- předtím bylo obráceně zobrazení Přihlašovacího jména a Jména, takže teď se může stát u některých uživatelů, že je "nepoznáme"
- profil uživatele není použit ten z Kunena, pak tam chybí podrobnosti o aktivitách ve fóru, avatar a pod.
- modul Nejnovější příspěvky není nahoře na všech stránkách fóra (Nové téma, Nejnovější příspěvky,...)
- chybí mi odkaz hlavně na vyhledávání v Kunena fóru (bývalo boční menu v ve fóru)


Ahoj,
- myslím že vystavovat username nebylo správné
- profil je ted jiný, protože uživatelé budou psát články, každý má svuj vlastní blog nebo jak to nazvat.
- aktivity fora pokud si přeješ něco doplnit napiš co a kam.
- modul nejnovější příspěvky nemuže být na stránce nejnovější příspěspěvky. bylo by to tam 2x.
- vyhledávání jsme sjednotili, máš tam filtr.

Powered by Fórum