Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Inzercia

01. bře 2012 18:46 #90656
Odpověď od Bong
Moderátor
Hledejte v Komponenty - Marketplace. V menu si také vytvořte novou položku Marketplace.

Mohu se vám na to i podívat, pokud si nebude vědět rady, ozvěte se mi do PM.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Zdeno

01. bře 2012 19:01 #90657
Odpověď od Zdeno
Uživatel
Skvelé, mám to. Len neviem čo s tým. Na tej mojej stránke pracujem len pár dní a mám to v totálnej testovacej verzii. Chcel by som nepotrebné veci kompletne vymazať len neviem či je lepšie najskôr všetko vymazať, alebo len niektoré. Ak by ste mi s tým pomohli budem šťastný človek.
Som tu prvý krát, čo je to (ozvěte se mi do PM) :-).

01. bře 2012 19:40 #90659
Odpověď od Bong
Moderátor
Máte nainstalováno? Na stránkách nová položka menu? Pak se na stránkách přihlaste jako uživatel a zkuste zadat inzerát. Abyste měl jednodušší život, přikládám dole automatický překlad do slovenštiny. Stačí nainstalovat, pak to třeba bude lepší. Není vyzkoušená, chyby hlaste.

PM to je zdejší soukromá pošta, stačí když kliknete na ikonu s bublinou, která je například u mého jména dole. A už můžete psát.
Svoji poštu najdete úplně vpravo nahoře: Soukromá pošta.

Totální testovací verzi si nechte na testování, pokusy a učení. Stránky nainstalujte načisto a přidejte jen rozšíření, která potřebujete...


Tato příloha není pro hosty přístupná.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

Powered by Fórum