Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak zabranit zverejneni menu u clanku?

27. úno 2012 23:12 #90524
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
To jsem zkousel, v menu to nastavit jde (to jsem nasel), ale prece to musi jit nekde nastavit hromadne, obzvlast, kdyz u ostatnich instalaci, jsem nic takove resit nemusel. Ja bych prave potreboval to hromadny nastaveni, protoze delat to u 60 polozek menu, je otrava.

27. úno 2012 23:46 #90526
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Navic u vsech polozek menu mam titulek stranky prazdny, presto to prebira titulek nebo teda nazev polozky menu.
www.q3.cz/images/45menu.jpg

28. úno 2012 12:01 #90532
Odpověď od Bong
Moderátor
Já bych zkusil, ono magické, Zobrazit titulek stránky - NE

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2012 12:08 #90533
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
To uz jsem udelal, ale tomu jsem prave chtel predejit, protoze se mne to nechtelo delat polozku po polozce. To opravdu nejde nikde udelat globalne? Proc si to Joomla u kazde polozky menu nastavil an ano? Prevzit z 1.5 to nemohla.
Takto je to na nic, protoze kdyz je rozsahly menu, pekne to zneprijemni zivot. Jen nechapu, ze se to stalo poprve. jUpgrade jsem pouzil uz nekolikrat, nikdy to neudelalo tohle. Joomlu 2.5.1 mam minimalne na 3 webech na ostro a nikdy to neudelalo tohle. Proto me to prekvapilo. Ja jsem si proste myslel, ze to nekde v nastaveni jen nevidim a ono to tam asi neni.

28. úno 2012 14:15 #90538
Odpověď od Bong
Moderátor
Kde by to bylo globálně, to bohužel nemám představu. V nejhorším by se to mělo dát změnit někde v php, někde tam výchozí hodnota bude. Ale i když se změní výchozí, nebude to mít pravděpodobně vliv na již vytvořené položky menu.

Nastavení a funkčnost: Titulek okna prohlížeče, Zobrazit titulek stránky a Titulek stránky je odjakživa taková "podivná". pokaždé funguje trochu jinak. Občas si to vzpomene, že zapomene a zobrazuje jinak, než je nastaveno. A tohle pozoruji napříč verzemi. A když se podivnosti vyskytly i u J2.5, jen jsem byl rád, že raději používám možností SEF komponent...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2012 14:24 #90540
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jasne a zapomnel jsem podekovat za tip. Ja jsem se s tim "zblbnutim" setkal uplne poprve. Hledal jsem porad nekde u menu nejake globalni nastaveni, tak jak je treba u clanku a kategorii, i kdyt to je vlastne to same. Ja s tim ani u jedne Joomly, ani ted u 2.5.1 nemel problem. MNe se objevila jeste dalsi "podivnost", u zadne Joomly 2.5 se mne to jeste nestalo, do komponent se mne nainstalovala polozka od Gantry, ale je nefunkcni a v zadne jine Joomle to neni. SEF nepouzivam, vlastne pouzivam jen klasicky co je v Joomle, ten jo, ale zadne specialozovane ne. Je k tomu nejaky duvod?

Jeste me napada jedna vec. Neprestane fungovat web, kdyz ho pak prehodim na ostro a smazu v databazi stary tabulky z verze 1.5? Nikde jsem se o tom moc nedocetl Vsude jen pisou jak presunout, ale tohle jsem necetl. Prilis jsem ale nepatral, jen po ceskych webech chvilku vcera.

Powered by Fórum