Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak objevit spatny kod v clanku?

16. úno 2012 13:28 - 16. úno 2012 13:29 #89418
Jak objevit spatny kod v clanku? od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

potrebuju poradit jak objevit spatny kod v clanku. Mam problem s jednim rozsirenim od RT. Resil jsem to na foru RT a za nekolik tydnu jsem se nedobral reseni. Ted se ozval nekdo, kdo tvrdi, ze mam spatny kod v clanku. Zkousel jsem clanek preukladat, poupravovat, zmenit editor a presto se chyba objevuje porad. Vedeli byste nekdo jak pripadnou chybu objevit? Kdyz ty prvni dva clanky zneverejnim, tak u dalsich dvou uz na to CELY CLANEK Jde klikat. Jde na to ale klikat i ted, kdyz jsou vepredu ty dva "poskozeny". Podotykam, ze ani v jednom z clanku neni nevalidni kod. Na webu je pri zobrazeni toho clanku jedina chyba, kterou vytvari top menu, ale i kdyz topmenu vypnu, stejne nejde klikat na CELY CLANEK v tom modulu.

Jde o prvni 2 clanky tady www.wildafricasafari.cz/ hned pod hlavnim menu. U prvnich dvou clanku nejde kliknout na CELY CLANEK a navic se v modulu objevuje skryty odkaz na jiny clanek prave u tech prvnich dvou clanku. Ten odkaz je cca tady, oznaceno cervene www.q3.cz/images/22rokst.jpg

Nevim co s tim delat, pry mam hledat chybu v clanku, ale na nic jsem neprisel a hledal jsem to vcera celej den a dnes cely dopoledne a mam toho plny zuby,

dik za nakopnuti

16. úno 2012 13:53 #89423
Odpověď od Bong
Moderátor
Můžete se zkusit v editoru podívat do kódu, matně si vzpomínám, že něco podobného bylo, když rozdělení článku: <hr id="system-readmore" /> nebylo takhle pěkně v celku a křížilo se s něčím dalším.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. úno 2012 14:06 - 16. úno 2012 14:07 #89427
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jo, o tom psali, ale mam to v kodu takto a zda se, ze je to stejny (zkopiroval jsem radky nad a pod tim)
Code:
zvířata.</p> <hr id="system-readmore" /> <p>&nbsp;</p>

a takto
Code:
otázky. Na spoustu z nich Vám ve stručnosti odpoví tento článek.</p> <hr id="system-readmore" /> <p>&nbsp;</p>

readmore delam tlacitkem dole pod editorem, ale zkousel jsem pouzit i tlacitko v editoru a porad nic. Kde by mohla byt jeste chyba?

16. úno 2012 15:05 #89430
Odpověď od Bong
Moderátor
Když se mě nechce něco pracně hledat, otevřu stránku v editoru 1/2 - 3/4 obsahu vyjmu a uložím. Když chyba zmizí, byla někde ve vyjmutém. Když nezmizí, také vím na co se soustředit...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. úno 2012 15:08 #89431
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Chyba nezmizela ani kdyz jsem smazal cely clanek a napsal do nej 2-3 vety. Proste nevim, na co se soustredit. Uz jsem dokonce prekopirovaval fotky z jineho clanku a psal novy clanek a vkladal fotku a nic nepomohlo. Pritom staci zakazat ty dva clanky a funguje to.

16. úno 2012 18:36 #89440
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Vidím jednoznačně problém v tom, že všechny ty 4 články jsou přes sebe a pouze se pomocí JS mění jejich opacity (průhlednost). Správě by se měla pomocí JS měnit i vlastnost display. Řešení je tedy podle mě pouze v proprogramování toho JS skriptu, který se stará o rotaci článků.

Powered by Fórum