Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

jsn epic - problem

14. kvě 2012 20:06 #93637
jsn epic - problem od Jiří Gieraczka
Začátečník
zdravim vsechny - a taky vsechny moooc prosim o radu
nasel jsem si krasnou sablonu JSN EPIC
www.bestofjoomla.com/index2.php?option=c...mo&no_html=1&id=4539
ale kdyz uz ji nainstaluju tak budto ji nejde nastavit jako vychozi ale zato se da kouknout do vlastnosti (upravit vlastnosti)
a nebo se zase neda vejit do vlastnosti ale da se nastavit jako vychozi ...
porad to hlasi
Joomla!
500 - An error has occurred.
Invalid controller class: TemplatesControllerStyles
Return to Control Panel
a vázne si nevim rady --- diky zkousel jsem 2,5,3 i 2,5,4 ale proste chyby porad

14. kvě 2012 22:40 #93640
Odpověď od Bong
Moderátor
Když se objeví číslo 500, je chyba na serveru.
Kde hostujete? Vše ostatní chodí? Joomla řádně nainstalována? Stahoval jste šablonu od autora? Instalujete správnou verzi pro vaši Joomlu?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. kvě 2012 07:58 #93642
Odpověď od Jiří Gieraczka
Začátečník
hostuje ONEBIT, ano vše ostatni ok - tedy zatim - joomla byla radne instruna nakonec i 2x zcela cista verze hola jen eng, jj sablona je od autora, a ano dle vseho jde o spravnou verzi k joomle
oki zkusim kontaktovat hosting s chybou 500 ač netuše co mam vlastne chtit ;o)
diky

15. kvě 2012 08:14 #93643
Odpověď od Bong
Moderátor
Od vás se toho člověk dozví:). Já si ji zkusmo nainstaloval, na obyčejný hosting, přímo od autora, free verzi, žádný problém...

Opravdu máte free verzi od autora? Já, že odkazujete jinam. Váš hosting může mít různé konfigurace, jaká je ta vaše? Verze PHP a databáze? Dokumentaci k šabloně a slidemodulu jste četl? Při instalaci a nastavení podle nich postupoval?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. kvě 2012 08:28 #93644
Odpověď od Jiří Gieraczka
Začátečník
ne priznam se že nečel a postupoval jsem standardne tzn stahl zip dle popisu jde o free verzi jsn_epic_free_j2.5_4.3.0_install.zip --- hostuju na onebit
Verze PHP:
5.3.12
Aktivní .htaccess:
Ne
Verze MySQL:
5.5.21
Max. velikost 1 databáze:
100 MB

15. kvě 2012 08:33 #93645
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale u autora už moře dní visí novější verze: www.joomlashine.com/joomla-templates/jsn...emplate-details.html

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum