Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

CiviCRM

23. úno 2022 18:12 - 23. úno 2022 18:23 #145899
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Já mam jinou zkušenost.

CivicCRM jsme napojovali a překládali pro J25, kde ho používal jeden klient, nebyl dobrý, ale měl dobrou vlastnost že byl napojený na jobs.cz. Také jsme napojili vlastní aplikaci pro Joomla - EasyJobs (nabídky práce) na tento CivicCRM a také přímo na jobs.cz.

Pro vlastní potřeby jsme si napojili Joomla na CRM EasyReadmine (nadstavba Readmine) - vlastní výroba == česká firma, používá se asi ve 158 státech světa. Aktuálně ale používáme Projectino (opět nadstavba Readmine) - opět vlastní výroba == česká firma.

Ve firmě ale také používáme Readmine s crm pluginem, agile pluginem a helpdesk pluginem a nebo JIRu se scrum boardem, canban boardem a agile report, záleží které oddělení.
Tohle neplánujeme napojit na Joomla.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

27. úno 2022 21:47 #145902
Odpověď od Martens
Návštěvník
S CiviCRM jsem dříve laboroval vzhledem k tomu, ale k reálnému nasazení CiviCRM z technických důvodů nedošlo.

Z hlediska použitelnosti jsem pak začal používat SuiteCRM - je lépe customizovatelný, lokalizovatelný a má k dispozici i API funkce, takže napojení aplikací třetích stran je řešitelné.

Má jedinou vadu na kráse - neběží pod Joomlou.

Powered by Fórum