Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Poptávkový formulář - Phoca Guestbook

01. led 2013 22:46 #101482
Odpověď od Jan Chvosta
Uživatel
Tak asi z toho důvodu jsem se tolik "zahleděl" do Phoca Guestbook - je zdarma :D Já chci opravdu jednoduchý popt. formulář s 5ti políčky a ikdyž je cena nízká, tak se mi platit nechce. Určitě musí být nějaký dobrý formulář i zdarma :) Náké tipy na free?? :)

01. led 2013 23:18 #101485
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
tak pak si jedine vybrat to, co je libo:
extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/forms
- jak moc to bude dobre, jak moc to bude mit kvalitni vystup a nastaveni, ... je vec jina

Joomla! pro každého

02. led 2013 00:32 #101488
Odpověď od Jan Chvosta
Uživatel
Tak právě by mě zajímalo něco konkrétního, co má někdo odzkoušené a ví, že to funguje dobře :)
Snad musí existovat náký kvalitní free modul na poptávku :)

02. led 2013 06:38 #101490
Odpověď od Karri
Návštěvník
Možná nějaký free doplněk existuje, ale po těch letech hledání a zkoušení ledasčeho jsem (a soudím, že nejen já) názoru, že než ztrácet drahocenný čas hledáním a zkoušením, je lépe sáhnout po osvědčeném a kvalitním řešení. Cena v tomto případě skutečně není nijak veliká, odpovídá cca jedné hodině práce zkušeného webmastera - je jen na vás, zda budete investovat do hledání či do vyzkoušeného řešení. Nehledě na fakt, že se podle vašich slov jedná o poptávkový formulář, z čehož vyvozuji, že se jedná o komerční projekt... :)

19. říj 2015 07:58 #124013
Odpověď od Tomáš Gutek
Začátečník
zdravím Vás

to karri: RSForm je dobrá volba, pokud byste se jej rozhodl zakoupit a použil k tomu affiliátní odkaz Domovská stránka RSForm! Pro na této stránce - www.fenris.cz/ke-stazeni/item/rsform-pro-cz , pošlu vám češtinu zdarma>>platí stále tato Vaše nabídka?

sháním poptávkový formulář ve stylu: www.catering.cz/poptavka/

jednalo by se zhruba o 12 polí, nějaké drop down, text area, atd.

mám zakoupený modul od Perfect Ajax Popup Contact Form, je pohodový ale je omezen počtem 9 polí, a po shlédnutí dema se mi RS form zamlouvá myslíte mám jít do toho, nastavení je úplně odlišné a je tam toho mraky

a také souhlasím s tímto:

Možná nějaký free doplněk existuje, ale po těch letech hledání a zkoušení ledasčeho jsem (a soudím, že nejen já) názoru, že než ztrácet drahocenný čas hledáním a zkoušením, je lépe sáhnout po osvědčeném a kvalitním řešení. Cena v tomto případě skutečně není nijak veliká, odpovídá cca jedné hodině práce zkušeného webmastera - je jen na vás, zda budete investovat do hledání či do vyzkoušeného řešení. Nehledě na fakt, že se podle vašich slov jedná o poptávkový formulář, z čehož vyvozuji, že se jedná o komerční projekt...

děkuji za informace

lacek

Powered by Fórum